Cilt Bakımı, Yüz Maskesi, Kozmetik, Maske.?
Şimdi sizlere siyah noktalardan kurtulmak, doğum lekelerine çare, cilt bakımı, ince kırışıklıklardan kurtulmak, Cildi beyazlatmak, güneş lekelerinden kurtulmak, cilt temizleme,"cildimizi dinlendirmek,"doğal bir Kozmetik krem, ve evde cilt bakımı" yapmanın püf noktalarını sizlere anlatacağım.

Şimdi size anlatacağım kürü günlük kullanırsanız faydasının fazlasıyla görürsünüz, böyle bir malzemeden böyle bir sonuç aldığınıza şaşıracaksınız. Şunu da söylemeden geçemeyeceğim diğer sitelerde ki gibi uzun uzun anlatmaya gerek yok kısa ve öz anlatmaktan yanayım. Şimdi hemen malzemeleri saymaya başlayayım."

  • Az miktarda zerdeçal,
  • Az miktarda vazelin,
  • Yine az miktarda pirinç unu,
  • Avuçiçi kadar cam kase,
  • Bu cam kasenin sığabileceği kadar büyüklükte cam tabak,
  • 1 adet haşlanmış orta boy patates,

Yapılışı:"İsterseniz patatesi rendeleyebilirsiniz ama" evinde robotu olan bayanlar için robota atıp iyice püre olacak şekile" getirebilirler, bize asıl lazım olan haşlanmış patatesin suyu, haşlanmış patatesi iyice püre haline getirdikten sonra elimize süzgeci alıyoruz avuç içi kadar bir kaba süzgeçin içine patatesi koyup eziyoruz ve avuç içi kadar tabağa patatesin suyunu çıkartıyoruz şöyle bir püf noktası daha var patatesi robotta ne kadar uzun süre karıştırırsanız patatesin suyu o derece fazla çıkıyor daha sonra patatesin suyuna yarım çay kaşığı zerdeçal ilave ediyoruz ve iyice karıştırıyoruz," daha sonra içerisine bir çay kaşığı vazelin atıyoruz" yine iyice karıştrıyoruz"ve bu" kürümüzü" daha büyük olan tabağımızın içine koyup bir su bardağı kadar kaynamış su ilave ediyoruz tabağın dışına gelecek şekilde ve karıştırmaya devam ediyoruz ta ki karışımımız macun şeklini alıncaya kadar.

Eğer daha hızlı bir şekilde macun şekline gelsin diyorsanız ocağın üstünde de yapabilirsiniz bu yaptığımız macun size bir hafta veya 10 gün kadar yetebilir.

Şimdi yaptığımız bu macunu sağlıklı bir şekilde saklamamız gerekiyor, eğer daha önceden kullandığınız" kozmetik ürün kabı varsa krem gibi benim tavsiyem onda saklamanız daha iyidir artı boş kapları değerlendirmiş olursunuz.

Cildi hassas olan kişiler cilt bakım kürünü" sürdükten 2 saat kadar" sonra yüzünü yıkamalıdır cildi hassas olan kişilerde daha çabuk etki edeceği için fazla kalmasına gerek yok, normal ciltli kişiler bu doğal maskeyi yüzüne sürdükten sonra sabaha kadar kalabilir.

Şİmdi bu anlattığımız doğal cilt bakımı Kozmetik ürününü erkeklerde kullanabilir genç kızlarımızda"kullanabilir ama 18 yaşından alttakilere tavsiye etmiyorum, çünkü onların cildi normal yetişkinlerden daha hassas olduğu için önlem amaçlı yapılmamasını tercih ederim.

Şu da önemli bir konudur ki Zerdeçalı ucuzundan değil de kalitelisinden alırsanız çok daha fazla etki edecektir ve sarı lekede bırakmayacaktır, herkeze kolay gelsin yorum yapmayı unutmayın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)