İlk Silikon Meme, İlk Silikon Meme Hangi Hayvana, İlk Silikon Hangi Hayvana Takılmış.?
Bu makalemde sizlere İlk Silikon Meme, İlk Silikon Meme Hangi Hayvana, İlk Silikon Hangi Hayvana Takılmıştır, İlk Silikon Memeye sahip hayvan, konularında açıklama getiricem.

Bu makalemde sizlere İlk Silikon Meme, İlk Silikon Meme Hangi Hayvana, İlk Silikon Hangi Hayvana Takılmıştır, İlk Silikon Memeye sahip hayvan, konularında açıklama getiricem. Geçtiğimiz günlerde Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan soru karşısında izleyenler ve orada bulunanlar tarafından bilinmeyen soru herkez tarafından fazlasıyla merak konusu oldu. Fakat sorunun cevabı kafaları karıştırdı çünkü insanoğlu he zaman farelerle deneme yaptığı için herkez ilk önce İlk Silikon Meme, İlk Silikon Meme Hangi Hayvana, İlk Silikon Hangi Hayvana Takılmıştır, İlk Silikon Memeye sahip hayvan, sorusunun cevabını fare olarak tahmin etti ama öyle değildi ve herkez yanıldı işte bu sorunun cevabı bu yazıda buyrun okuyun.


Silikon meme tarihi, İlk Silikon Meme, İlk Silikon Meme Hangi Hayvana, İlk Silikon Hangi Hayvana Takılmıştır, İlk Silikon Memeye sahip hayvan, soruları dün akşam Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını izleyenler tarafından merak konusu oldu. 1964 yılında bir Fransız firması tarafından bulunan silikon meme tarihte ilk kez bir köpekte kullanılmıştır.

Silikon meme tarihi, İlk Silikon Meme, İlk Silikon Meme Hangi Hayvana, İlk Silikon Hangi Hayvana Takılmıştır, İlk Silikon Memeye sahip hayvan, soruları merak konusu oldu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında sorulan sorunun cevabı binlerce kişi tarafından merak edildi ve araştırılmaya başlandı. İlk kez 1964 yılında Fransız firmasının bulduğu silikon ilk deneme amaçlı bir köpeğin üzerinde denenmiştir.

1800'lerin sonundan 1960'lara kadar meme büyütme amacıyla birçok malzeme kullanılmıştır (yağ bezesi, parafin, hayvan kıkırdakları, lastik, kauçuk, poliüretan sünger vb.). Modern anlamdaki ilk silikon jel meme implantı 1962 yılında Dow Corning firmasınca üretilmiştir. 1964 yılında bir Fransız firması serum fizyolojik (tuzlu su) içeren implantları geliştirmiştir. İlk üretilen silikon implantlar sıvı ve akışkan silikon jel içeriğe sahiptiler, günümüzde ise silikon implantlar ''cohesive gel'' denen akışkan özelliğe sahip olmayan, daha katı ve dış kılıfı yırtılsa da vücut boşluğuna akmayacak şekilde üretilmektedir. Aradan geçen 50'yi aşkın yıl boyunca meme implantlarının kalitesi yükselmiş ve güvenli bir şekilde kullanılagelmiştir.

İlk Silikon Meme, İlk Silikon Meme Hangi Hayvana, İlk Silikon Hangi Hayvana Takılmıştır, İlk Silikon Memeye sahip hayvan, hangisidir.?

A) İnek

B) Köpek

C) Fare

D) Maymun

İlk göğüs implantı yapılan hayvan Esmeralda isimli bir köpekti.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)