youtube appsente kanalından bir arkadaşımızın karşılaştırma yaparak anlattığı videoyu izleyebilirsiniz

Google Haritalar Mı? Yandex Haritalar Mı?

Eskiden navigasyon cihazları baya populerdi hepimizin imdatlarına yetişiyorlardı ancak mobil teklonojisiyle bu bir seviye daha ilerleyip navigasyon cihazların papuçları dama atıldı çünkü mobilden kullanılanlar daha avantajlı olup sürekli güncelenen ve sürekli yanımızda bulunduğundan dolayı mobilden kullanmak daha avantajlı oluyor.

Mobildende baya bir secenek var ücretsiz olup ve en iyi şekilde gorevlerini yapan belli başlı aplikasyonlar var bunlardan 2 tanesi biri Google Navigasyon  diğeri ise Yandex Navigasyon dur bunların arasından seçenek yapma size kalıyor alttan videoyu inceleyip ona göre karar verebilirsinizde.

Youtube appsente kanalından bir arkadaşımızın yaptığı güzel bir karşılaştırma videosudur izleyip ona göre hangisini kullanayım diye karar verebilirsiniz.

Benim için her ikiside başarılıdır hatasız uygulama olmaz illakı ama herşey zamanla düzelir geliştirir bana soracak olursanız bende her ikiside var her ikisinide kullanıyorum ve her ikisindende memnunum.

Sizde alttan videoyu izleyip ona göre size uygun hangisiyse onu kullanabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları