Huawei'nin kanatları altında yer alan Honor'un yeni devasa ekrana sahip olan Honor Note 10 modeli sonunda tanıtıldı. Honor Note 10'un gelin özelliklerine ve fiyatına yakından bakalım.


Honor Note

Honor Note 10 aslında bir phablet cihaz diyebiliriz. Çinli akıllı telefon üreticisi olan Huawei’nin kanatları altında yer alan Honor şirketi,  Note 9 modelini atlayarak yeni amiral gemisi modeli Note 10’u tanıttı. Honor Note 10 adeta hız canavarı diyebiliriz. Honor Note 10′da CPU Turbo özelliği ile geliyor. Temel işlev olarak bu özellik butona basıldığı zaman arka plandaki uygulamaları temizliyor ve size daha yüksek performans vaad ediyor.

5000 mAh kapasiteli pili V 4.5A’ lık süper hızlı şarj destekleyen Note 10 bataryasını yaklaşık 2 saatte doldurabiliyor. Ön ve arka tarafı 2.5D kavisli camla kaplanan Honor Note 10’un arka camı ışık altında parıldayan özel bir metal oksit nano kaplamaya sahip.

Honor Note 10 Özellikleri ve Fiyatı

Honor bu cihazına özel sıvı soğutma sistemi konumlandırmış durumda. Honor’un bu özel sisteme verdiği isim ise “NINE” sıvı soğutma teknolojisi, MacBook Air’e benzer bir sıvı soğutma tüpü içeriyor.

 6 GB RAM ve 64 GB depolamaya sahip modeli 410 dolar fiyat etiketine sahipken, 8 GB RAM ve 128 GB depolamaya sahip modeli ise 527 dolar fiyat etiketine sahip.

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Pazartesi günü YouTube’da sesizce resmi bir Apple Support YouTube adlı bir...

Apple’ın amiral gemisi bugün 55 ülkede satışa çıktı. iPhone X, kendisine...

Çinli dev teknoloji Xiaomi’nin sevilen akıllı telefon serisi olan Redmi...

Çinli dev teknoloji üreticisi Xiaomi‘nin oyuncuları sevindirecek canavar akıllı telefonu...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları